€ 1886/mc

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 12, 2019 06:14

Oferujemy aktualną pracę w Niemczech na produkcji zabawek w fabryce z Düsseldorf. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka przy montażu elementów z tworzyw sztucznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Pensja: 1886 euro brutto miesięcznie a także dodatek comiesięczny na częściowe pokrycie kosztów zamieszkania

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna na hali produkcyjnej przy ręcznym montażu zabawek
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości oraz pakowanie gotowego produktu
  • obowiązkiem będzie montaż części i elementów zgodnie z instrukcją/wymaganiami
  • inne obowiązki zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • umiejętność bezkonfliktowej pracy w grupie
  • przyjazne nastawienie
  • zdolności manualne
  • pełna samodzielność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • pracowitość, odpowiedzialność, sumienność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie
  • pracę w oparciu na niemieckiej umowy o pracę
  • młody, ambitny zespół
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • pracodawca zapewnia pokrycie połowy kosztów za zakwaterowanie
  • pracę 5 dni w tygodniu po 8 godzin

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: produkcja-zabawek/02/19

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 5925c61ec1563cb4

4 komentarze na “Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji zabawek Düsseldorf”

  1. Agnieszka.Derczyk na luty 19, 2019 @ 17:13

    Proszę o więcej informacji. Pozdrawiam

  2. agaklejszta@onet.pl na marzec 9, 2019 @ 09:39

    Proszę o więcej informacji zainteresowana pracą tel +48 782695889

  3. Cezary Jan na marzec 9, 2019 @ 16:51

    Interesuje mnie to ogłoszenie. Mój telefon 015213494254 komórkowy