€ 11,50-14/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na produkcji napojów 2019 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2019 05:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Berlina na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Pensja: waha się w zależności od doświadczenia i stopnia znajomości języka w wysokości od 11,50 do 14 euro brutto na godzinę

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej fabryce z Berlina na produkcji napojów izotonicznych oraz energetycznych
  • nieskomplikowana praca przy linii produkcyjnej, polegająca na obsłudze maszyn, dbaniu o ciągłość produkcyjną, przeprowadzaniu kontroli jakości, pakowaniu itp.

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej i nawet podstawowa znajomość języka
  • zaangażowanie, sumienność, punktualność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy pod presją
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • uczciwość
  • chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pakiet szkoleń
  • odpowiedzi uniform służbowy i środki ochronne
  • ubezpieczenie
  • na miejscu zapewnione płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro za miejsce w pokoju 2-3 osobowym lub 200 euro za miejsce w pokoju jednoosobowym
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem i świadczeniami socjalnymi
  • nowoczesny zakład pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikowanie drogą elektroniczną z załączeniem CV oraz LM.

  • adres kontaktowy: pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Produkcja napojów energetycznych, Berlin 2019”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-od-zaraz-na-produkcji-napojow-w-berlinie/

ID ogłoszenia: 8125d279bc7116b2