€ 12/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie z zabawkami Poczdam

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 25, 2018 6:53 am

Proponujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na magazynie hurtowni z zabawkami. Od zaraz zatrudnienie w Poczdamie bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Miasto: Poczdam, Niemcy

Wynagrodzenie: 12 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 2

Zatrudnienie: na okres 4 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc w wykonywaniu codziennych czynności zapewniających rzetelne i dobre funkcjonowanie magazynu
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało kompletowanie zamówień a także przygotowywanie towaru do wysyłki
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości produktów, dbanie o porządek i pomoc w rozładunku i załadunku
  • pracownik będzie zajmował się aktualizowaniem bazy danych

Wymagania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy oraz znajomość języka niemieckiego na każdym etapie
  • zdolność do pracy w grupie, bezkonfliktowość
  • punktualność
  • samodzielność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie

Zapewniamy:

  • przyjazny i pomocny zespół
  • zatrudnienie na okres 4 miesięcy na podstawie umowy obowiązującej do końca bieżącego roku
  • bezpłatne zamieszkanie
  • pracę w wymiarze 40 godzin w tygodniu
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • arbeit-einstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca hurtownia zabawek Poczdam 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-z-zabawkami-bez-jezyka-poczdam/

ID ogłoszenia: 525b071b4ab03a9