€ 10,50

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na magazynie obuwia, Ibbenbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ibbenbüren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 18, 2020 04:04

Bez znajomości języka propozycja pracy w Niemczech na magazynie z obuwiem w Ibbenbüren. Zatrudnienie od zaraz przy pakowaniu, etykietowaniu, kontroli jakości.

Magazyn logistyczny znanej międzynarodowej sieci sklepów obuwniczych, zapewni Ci zatrudnienie na pełen etat jeszcze w tym roku!

Firma już czeka, więc nie zwlekaj i sprawdź, co zyskasz:
– pracę na dwie zmiany: 06.00–14.30 i 14.30–23.00
– stawkę 10,50 €/brutto na godzinę
– zakwaterowanie płatne 9,00 €/dzień w odległości do 35 km – jeśli potrzebujesz 😉
– minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
– ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
Twoje zadania:
– praca ze skanerem
– pakowanie, etykietowanie, kontrola jakości
– układanie zwróconych rzeczy (butów) na regały

Wymagania:
– dobra kondycja fizyczna (praca stojąca)
– prawo jazdy i własny samochód mile widziane 😉

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

-> Czekamy na Ciebie, zgłoś się teraz:
Karolina +48516027623 kzygadlo@ottoworkforce.eu
Diana +48510004171 dsokolowska@ottoworkforce.eu

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do

ID ogłoszenia: 5095fd8aa3a99f45