€ 12/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie remonty i wykończenia Aachen 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Aachen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 4, 2021 2:08 am
  • Wygasa: 16 dni, 15 godzin

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Aachen od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy remontach i wykończeniach

Miasto: Aachen, Niemcy

Pensja: wynagrodzenie w okresie próbnym to 2200 euro brutto miesięcznie a 12 euro na godzinę pracy – dla osób na własnej działalności

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac pomocniczych, polegających na wykończeniach i remontach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie szpachlowanie, tapetowanie, malowanie, montaż suchej zabudowy, płytek, paneli

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
  • dostępność od zaraz

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę albo w ramach własnej działalności gospodarczej
  • zapewnione zamieszkanie
  • przejazdy do pracy autem służbowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +49160/7710235

Można również kontaktować się przez aplikację: WhatsApp

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-remonty-i-wykonczenia-aachen/

ID ogłoszenia: 936608fcda5f283c