€ 14-16/h netto

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka na budowie przy regipsach Benneckenstein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Benneckenstein
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 25, 2022 01:16

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na budowie w Benneckenstein dla budowlańców bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy regipsach z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy regipsach

Zarobki: od 14 do 16 euro netto na godzinę pracy

Miasto: Benneckenstein, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca na budowie przy wykończeniach budowlanych
  • do zadań należeć będzie montaż sufitów podwieszanych oraz stawianie ścianek działowych

Oczekiwania:

  • doświadczenie (minimum 3 letnie)
  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat. b oraz auto na wyjazd

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • bezpłatne przejazdy
  • darmowe miejsce zamieszkania
  • możliwość pobierania zaliczki w wysokości 150 euro tygodniowo, a w pierwszym miesiącu nawet do 900 euro
  • legalną umowę o pracę
  • w pełni bezpieczny wyjazd
  • terminowość w wypłacaniu pensji
  • udział w szybkiej i sprawnej rekrutacji przeprowadzanej drogą online
  • ubezpieczenie
  • opiekę medyczną
  • zatrudnienie od zaraz
  • atrakcyjne dodatki – np. 220 euro jednorazowo za polecenie pracownika oraz 150 euro dodatku na tygodniowy
  • urlop przy długotrwałej współpracy
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem: 790335199

Zgłoszenia można wysyłać na adres: rekrutacja@inserv.com.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-regipsach-od-zaraz-benneckenstein/

ID ogłoszenia: 7463564c3761ad7