€ 13,50/h +premie

Od zaraz dam pracę w Niemczech bez języka dla par pakowanie keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 15, 2020 04:38

Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w Dreźnie od zaraz z zamieszkaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowanie keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca manualna
  • zadania wykonuje się w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli produktów i pakowanie ich do opakowań kartonowych zbiorczych
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zdolności manualne
  • brak nałogów
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie + media
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wysokie zarobki
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 5635fd74b95e6aaa