€ 10,80 euro brutto/h + dodatki

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odzieży 2017 Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 28, 2017 04:12

Propozycja zatrudnienia 2017 w Monachium dla Polaków bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 10,80 euro brutto na godzinę plus dodatki w postaci diety za dzień roboczy w wysokości 15 euro netto

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: do końca roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy ruchomej taśmie
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się ręcznym sortowaniem odzieży używanej zgodnie z jej jakością: I – produkt bez oznak zużycia, II – produkt lekko zużyty ale nadający się do dalszej dystrybucji, III – odpad
  • pracownik będzie rozdzielał ubrania ze względu na ich rodzaj
  • składanie oraz pakowanie

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność, energiczność
  • atutem będzie znajomość części odzieżowych
  • dobre zdrowie
  • dostępność do końca bieżącego roku
  • atutem będzie nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę podpisaną z niemiecką agencją zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie z dietą i dodatkami zmianowymi
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscy w odległości 3 km od miejsca zatrudnienia w cenie 150 euro miesięcznie
  • darmową pomoc przy przygotowywaniu dokumentów
  • pomoc w uzyskaniu nadpłaconego podatku po zakończeniu współpracy

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną następująco: „sortowanie odzieży Monachium – imię i nazwisko”, należy przesłać mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-przy-sortowaniu-odziezy-od-zaraz-munchen/

ID ogłoszenia: 548597a442f1481d