€ 14/h brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka na myjni samochodowej Kolonia 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2021 01:23

Oferta fizycznej pracy w Niemczech aktualna od zaraz na myjni samochodowej. Ogłoszenie z Kolonii również dla chętnych bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 8

Obowiązki:

  • wykonywanie pracy fizycznej przy sprzątaniu oraz myciu samochodów osobowych na myjni
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało odkurzanie wnętrz, konserwowanie plastików, trzepanie oraz mycie dywaników, mycie szyb, polerowanie, woskowanie, zaczernianie opon itp.

Oczekiwania:

  • solidność
  • umiejętność pracy pod presją
  • pełna punktualność
  • samodyscyplina
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w wynajmowanych mieszkaniach
  • w pełni przyjazne warunki
  • pracę w zgranym zespole
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • 5 dni pracy w tygodniu od 9 do 18 i do tego opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania aplikacji z załączeniem aktualnego CV na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fiz/a3/06/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-koln-2021/

ID ogłoszenia: 58260b90a9413b80