€ 2500-3050/mc brutto

Od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka dla pomocnika śmieciarza Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 21, 2020 6:00 am
  • Wygasa: 13 dni, 8 godzin

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Berlinie na stanowisku pomocnika śmieciarza. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na podobnym stanowisku.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: od 2500 do 3050 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 5

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za odbiór odpadów – z posesji prywatnych, firm, bloków
  • praca polega na wrzucaniu worków na pakę oraz podstawianiu odpadów w koszach

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • ubezpieczenie, prawo do urlopu płatnego oraz świadczenia socjalne
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • płatne zamieszkanie zapewnione w pełni wyposażonym mieszkaniu, koszt to 300 euro za miejsce w jednoosobowym pokoju
  • środki ochronne
  • uniform służbowy
  • przyjazny i pracowity zespół
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem CV oraz LM na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/11/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-pomocnika-smieciarza-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 1395fb65017e442c