€ od 10,45/h brutto

Od zaraz bez znajomości języka Niemcy praca dla par na produkcji napojów w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 03:02

Bez znajomości języka możliwa ciekawa praca w Niemczech na produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie w Stuttgarcie od zaraz także dla par. Opcja zakwaterowania dostępna będzie odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Start: od zaraz

Miejscowość: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 10,45 euro brutto na godzinę pracy, podwyżka po 9 miesiącach do 10,69 euro brutto/h

Obowiązki:

  • łatwa, lekka praca produkcyjna
  • do zadań należeć będzie układnie, pakowanie napojów wyskokowych
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości oraz pilnowaniem ciągłości
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • duża dokładność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • atutem będą zgłoszenia od par z własnym środkiem transportu

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wymiar godzinowy to 40-50 tygodniowo
  • legalne warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • system zmianowy
  • opcja pracy w weekendy
  • miesięczne wynagrodzenie już po wszelkich potrąceniach to ok. 1200-1400 euro do ręki
  • 2 premie roczne na święta i wakacje
  • dni świąteczne wolne od pracy płatne 100%
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych oraz +50% za pracę w niedziele

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/napoje2022

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/269105/0

ID ogłoszenia: 85261e60a85759ae