€ 9,75 – 10,20 EUR brutto/h

Od zaraz bez znajomości języka dam pracę w Niemczech przy inwentaryzacji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 26, 2018 01:21

Agencja rekrutacyjna poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Niemczech również bez znajomości języka przy inwentaryzacjach – liczeniu towarów w sklepach wielkopowierzchniowych.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982.

Pracownik inwentaryzacji w Niemczech

Obowiązki:

liczenie, skanowanie i metkowanie towarów,
proste czynności inwentaryzacyjne na terenie sklepów wielkopowierzchniowych,
dodatkowo – funkcja kierowcy lub koordynatora grupy.

Wymagane kwalifikacje:

umiejętność liczenia,
zaangażowanie w powierzone obowiązki,
rzetelność i dokładność podczas wykonywania zadań,
znajomość języka niemieckiego będzie atutem, dzięki czemu obejmiesz stanowisko Koordynatora grupy,
możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz na okres ok. 2 miesięcy z możliwością przedłużenia na innych kontraktach.

Naszym Pracownikom oferujemy:

pracę zespołową w nowoczesnej agencji zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie, zapewnione 120 h miesięcznie,
pełne ubezpieczenie i odprowadzone składki na terenie Polski,
sprawdzone i pewne miejsca pracy,
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji – 9,75 – 10,20 EUR brutto/h,
w pełni opłacone przez pracodawcę zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca wykonywania zlecenia na terenie Niemiec,
pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności,
organizację wyjazdu z Polski.

Skontaktuj się z nami już dziś: +48 578 106 300.

Administratorem danych osobowych jest HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Krakowie (30-686) przy ul. Podedworze 33.

W przypadku wyrażenia przedmiotowej zgody, PaniPana dane osobowe będą przetwarzane w celu związanym z prowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Dane osobowe mogą być udostępnione na rzecz potencjalnych pracodawców oraz przekazane – w oparciu o przepisy prawa – upoważnionym podmiotom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Wyrażona przez Panią/Pana zgoda może zostać wycofana w każdym momencie.

Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy kierować na adres mailowy daneosobowe@hrquality.pl lub do najbliższego biura HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. k.

ID ogłoszenia: 3285bcf055855a37

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez HRQuality Daria

Ostatnie przedmioty dodane przez HRQuality Daria »