€ od 2700 brutto/mc

Od zaraz bez języka praca w Niemczech jako kierowca kat.B przewóz osób w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 28, 2021 01:19

W rejonie Berlina od zaraz i bez znajomości języka możliwa praca w Niemczech dla kierowców kat.B przy przewozie osób starszych i niepełnosprawnych. Zakwaterowanie będzie zapewnione dla pracowników odpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat. B – przewóz osób

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: od 2700 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 2

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku kierowcy kat. B przy przewozie osób starszych, chorych i/lub niepełnosprawnych
  • pokonywanie tras zgodnie z grafikiem godzinowym
  • konieczna pomoc w zajęciu bezpiecznego miejsca w aucie dla pasażerów, jak również bezpieczny transport z domu (czasem pomoc w zejściu po schodach, itp.)
  • czasem kursy bez pasażerów a z dokumentami

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • brak punktów karnych lub ich mała ilość
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pełna punktualność
  • wysoka empatia
  • dobra kondycja fizyczna
  • konieczność nauki podstawowych niemieckich zwrotów jeszcze przed wyjazdem
  • gotowość przejścia kursu udzielania pierwszej pomocy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • samodzielne stanowisko pracy
  • elastyczny grafik
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • na miejscu pracodawca zapewnia tani kurs języka niemieckiego

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego:

Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Berlin 05/21

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-kierowca-kat-b-przewoz-osob-niepelnosprawnych-berlin/

ID ogłoszenia: 237609db9ac07bcb