€ 12,50 +dodatki, napiwki

Od zaraz bez języka praca w Niemczech jako kierowca kat.B – dostawca jedzenia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2020 05:18

Restauracja z Lipska poszukuje od zaraz kierowców kat.B do pracy w Niemczech na stanowisku dostawcy jedzenia. Zatrudnienie bez znajomości języka z zapewnionym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca polega na rozwożeniu dań do klientów zamawiających dania telefonicznie oraz przez internet
  • pracownik otrzyma do dyspozycji auto służbowe, kartę paliwową oraz telefon komórkowy
  • obowiązkiem będzie dostarczenie zamówienia pod drzwi
  • pracodawca zapewnia aktualnie środki ochrony indywidualnej w postaci maseczek jednorazowych, rękawiczek oraz płynów do dezynfekcji

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • solidność, terminowość, punktualność
  • znajomość języka angielskiego oraz gotowość do podjęcia nauki języka niemieckiego
  • szybkość w uczeniu się
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • samodzielność
  • bardzo dobra orientacja w terenie
  • wysoka kultura osobista
  • schludność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • sensowne zarobki
  • pomoc przy sprawach natury urzędowej
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • pomoc medyczną w razie konieczności
  • pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie w cenie 150 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca lutego 2020. Po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Niemcy dostawca pizzy, Lipsk – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 2875e794d2e145fe