€ 13,50/h +premie

Od zaraz bez języka praca w Niemczech dla par przy pakowaniu keczupów na produkcji Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2020 04:41

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce z Drezna od zaraz przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Stawka godzinowa: 13,50 euro brutto na godzinę pracy + premie

Termin: od listopada 2020

Zakres zadań:

  • praca manualna w pozycji stojącej przy taśmociągu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości produktów, a następnie pakowanie ich do opakowań kartonowych
  • obowiązkiem będzie dbanie o ciągłość oraz obsługiwanie urządzeń

Wymagania:

  • samodzielność, solidność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność
  • brak uzależnień
  • świetna organizacja czasu pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • gruntowne przeszkolenie
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia i przy dopełnianiu spraw formalnych
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby + media

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 3105f9ee16278306