€ 12,43/h +dieta 15€/doba

Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech na produkcji foteli samochodowych, Neuburg an der Donau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Neuburg an der Donau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 10, 2023 01:19

Bez znajomości języka w fabryce foteli samochodowych do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na produkcji przy montażu komponentów. Zatrudnienie w rejonie Neuburg an der Donau z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Przygotowywanie foteli do tapicerowania
Powlekanie materiałami i skórą
Składanie foteli
Kontrola jakości
Praca przy taśmie produkcyjnej

WYMAGANIA:

Sprawność fizyczna
Gotowość do pracy w systemie zmianowym
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Gotowość do szybkiego wyjazdu

OFERUJEMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (12,43 euro brutto/godzina + 15 euro netto diety / każdy przepracowany dzień +25% dodatku do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych)
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zakwaterowanie
Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
Możliwość aplikacji bez wysłania CV
Pomoc w przygotowaniu oraz tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://impactjob.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/319805/0/

ID ogłoszenia: 26364060007aa16a