€ 12,43/h brutto +dodatki

Od zaraz bez języka oferta pracy w Niemczech na budowie przy remontach w Gaggenau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gaggenau
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 2, 2022 2:14 am

Dam pracę w Niemczech na budowie przy remontach i wykończeniach z bezpłatnym zakwaterowaniem. Zatrudnienie od zaraz w Gaggenau bez znajomości języka, ale z minimum 3 letnim doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: pracownik remontowo wykończeniowy

Miasto: Gaggenau, Niemcy

Pensja: 12,43 na godzinę pracy brutto + dodatki

Termin: od zaraz

Wakaty: 50

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na budowie przy wykończeniach i remontach
  • do zadań należeć będzie np. szpachlowanie, samodzielne przygotowanie powierzchni, malowanie, tapetowanie, tynkowanie
  • pracownik będzie także zajmował się układaniem płytek i innymi zadaniami zlecanymi na bieżąco

Wymagania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie wykształcenie kierunkowe w profilu pracownika budowlanego, malarza czy murarza
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • solidne zarobki oraz atrakcyjną dietę za każdy dzień roboczy w wysokości 40 euro dziennie
  • pomoc w sprawach organizacyjnych związanych z wyjazdem do Niemiec
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • opiekę ze strony agencji pośrednictwa
  • umowę z niemieckim pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania za darmo

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-przy-remontach-i-wykonczeniach-gaggenau/

ID ogłoszenia: 74763888337328d4