€ 2350 + premie

Od zaraz bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji lodów w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 3, 2022 1:29 am

Ogłoszenie pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz. Oferta z fabryki w Berlinie także bez znajomości języka na produkcji lodów i deserów mrożonych. Mile widziane osoby z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miasto: Berlin, Niemcy

Zarobki: 2350 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy produkcji lodów i deserów mrożonych
  • zadnia polegać będą na kontroli jakości, pakowaniu, obsłudze urządzeń, wykonywaniu zadań powtarzalnych przy linii itp.

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • sumienne wypełnianie zadań
  • dobra sprawność fizyczna
  • pełna punktualność
  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres próbny
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego
  • możliwość podjęcia pracy na stałe
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • uniform służbowy
  • darmowe zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym
  • duża liczba godzin pracy
  • premie i atrakcyjne dodatki

Aplikacja:

Wiadomość e-mail zatytułowaną: „Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko, 06/22” wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy przesłać na adres:

  • stellenanzeige@contractor.net

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-przy-produkcji-lodow-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 1726298eb693d286