€ 1200 do 1500 euro mc

Od zaraz Niemcy praca w transporcie dla kierowcy kat.B-busa Wiesbaden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wiesbaden
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 24, 2014 16:08

Aktualna propozycja zatrudnienia w Wiesbaden dla kierowcy kat.B – busa przy rozwożeniu paczek i dokumentów. Niemcy praca jako kierowca busa z zakwaterowaniem.

Stanowisko: Kierowca busa

Zarobki: 1200 do 1500 euro mc

Miejsce zatrudnienia: Wiesbaden

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie rozwozić busem do 3,5 t paczki oraz dokumenty.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym
  • posiadanie prawa jazdy kat.B do 3,5 t
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • doświadczenie w prowadzenia samochodu do 3,5 t
  • przynajmniej 3 lata posiadania prawa jazdy kat.B

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich dokumentów

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/niemcy-praca-dla-kierowcow-busa-do-35t-z-kat-b-w-wiesbaden/

ID ogłoszenia: 85354733fa74b272

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca w transporcie dla kierowcy kat.B-busa Wiesbaden”

  1. Kotlicki Arkadiusz na grudzień 3, 2014 @ 11:24

    Chętnie, skorzystam z oferty wyjazdu do Wiesebaden, jestem 45 letnim męzczyzną z dobrą kondycją , Prawo Jazdy posiadam od 1992 roku, dobra znajomość niemieckiego i angielskiego, jestem komunikatywny i chętny do pracy.

  2. Witam, jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy posiadam doświadczenie, znam język angielski w stopniu komunikatywnym oraz podstawy niemieckiego.Proszę o kontakt, mój nr. Tel.-880-105-494 Pozdrawiam