€ 9,79 brutto/h

Niemcy praca w Koblencji od zaraz bez znajomości języka na magazynie 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Koblencja
  • Opublikowany: maj 24, 2019 02:50

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech dla komisjonerów na magazynie w Koblencji. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień z pomocą skanera.

KOMISJONER, magazynier, pracownik magazynowy, Koblenz – Niemcy

Obowiązki:
Przygotowanie towaru do wysyłki (tzw. kompletacja/ komisjonowanie/ picking)
zbieranie zamówień przy pomocy wózka widłowego z monitorem
Wymagania:
doświadczenie (mile widziane)
własny samochód (mile widziane)
uprawnienia (mile widziane)
punktualność
rzetelność
samodzielność
odpowiedzialny stosunek do pracy
Oferujemy:
legalną pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę Vollzeit (pełny etat) ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech- opłacane ubezpieczenie zdrowotne i wszelkie składki rentowne i socjalne
umowa o pracę dwujęzyczna – wiesz, co podpisujesz
wynagrodzenie godzinowe 9,79 brutto
200 € dodatku za użytkowanie własnego samochodu w celu dojazdu do pracy.
premie za polecenie nowego pracownika 40€
dodatki za nadgodziny +25%, niedzielę +50%, święta +100%
możliwość firmowego zakwaterowania
nasze kwatery znajdują się w odległości 15 od miejsca pracy. Mieszkając na naszych kwaterach otrzymują Państwo meldunek
możliwość awansu pionowego

Zapraszamy do kontaktu!
+48 501 402 851 lub cv@german-logistic.de

Pragniemy poinformować, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest German Logistic GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce, z siedzibą przy ul. Gliwickiej 35 w Tarnowskich Górach.
Do aplikacji prosimy obowiązkowo załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnej rekrutacji(zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO)” .
Jednocześnie informujemy o możliwości dobrowolnego zamieszczenia poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO). Zgoda jest dobrowolna ale obowiązkowa w przypadku chęci uczestniczenia w przyszłych procesach rekrutacyjnych.”
Ponadto, informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie.

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1625ce73c9c7854c

Linki sponsorowane