€ 1,800.00

Niemcy praca w budowlance dla kafelkarza-glazurnika Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Regensburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: październik 7, 2015 18:45

Firma z Regensburg zatrudni płytkarza-kafelkarza do pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończeniach i remontach. Oferta od zaraz dla osób z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

Stanowisko:

Płytkarz-Niemcy

Miejsce pracy: Niemcy, , Regensburg

Opis stanowiska:

Płytkarz- Niemcy
Agencja Pośrednictwa Pracy Lider Sp. z o.o. (Certyfikat nr 12564) poszukuje do pracy w Niemczech płytkarza
Rozpoczecie pracy: od zaraz
Miejsce pracy: okolice Regensburga

Wymagania:

– wymagane minimum 5 lat doświadczenia
– dokładność oraz staranne wykonanie
– komunikatywna (dobra) znajomość j. niemieckiego
– własne narzędzia
– własny samochód

Oferujemy:

Pracodawca oferuje:
– wynagrodzenie €11,15/h+ €24 dziennej diety
– zakwaterowanie zapewnia i opłaca pracodawca
– cotygodniowe zaliczki
– praca na długi okres
– pełne ubezpieczenie socjalne
– zatrudnienie na warunkach niemieckich
Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie CV na adres email praca@liderjob.pl w temacie proszę o napisanie „ płytkarz”
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy sie tylko z wybranymi kandydatami
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

ID ogłoszenia: 5445614cbad2bfce

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Lider Job
  • Zarejestrowany od: październik 7, 2015

Inne przedmioty dodane przez Lider Job

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Lider Job »