€ 8,00€

Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek od maja 2016 w Wuelfrath (dla kobiet)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wuelfrath
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Opublikowany: styczeń 24, 2016 05:20

Atrakcyjna, sezonowa oferta pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek na terenie Wuelfrath od maja 2016. Ogłoszenie bez wymaganego języka niemieckiego adresowane do kobiet.

Kraj: Niemcy
Miasto: Wuelfrath
Znajomość języka: bez znajomości języka
Doświadczenie: bez doświadczenia
Zakwaterowanie: płatne 5 € dziennie (przy wysokich wynikach zbiorów, nocleg opłaci danej osobie pracodawca)
Wynagrodzenie: płaca minimalna według stawki niemieckiej, obowiązującej od 01.01.2016

Obowiązki:

Praca w zależności od przydzielenia – może polegać na zbiorze truskawek w polu, sortowaniu na hali lub mogą być to prace przy sadzonkach.

Oczekiwania:

-bycie gospodynią domową bez zatrudnienia, uczniem/studentem, rencistą, lub osobą na utrzymaniu rodziców które nie są -zarejestrowane jako bezrobotne ale też nie pracują
-posiadanie odpowiedniej odzieży oraz obuwia
-zabranie podstawowych garnków, kubków oraz sztućców
-optymizm
-duża motywacja
-brak nałogów
-konieczność wyrabiania przyzwoitych norm

Oferta:

-wyjazd odbędzie się w zależności od rozpoczęcia sezonu truskawkowego, tj. koniec maja-początek czerwca 2016r.
-czas pracy 6-8 tygodni
-możliwość zorganizowania odpłatnego przejazdu do Niemiec – dla kobiet chcących wyjechać w grupie
-praca odbywa się 7 dni w tygodniu
Aplikacja:

Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość należy przesłać na adres: k.burczik@jobjager.de