€ od 9,82/h

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach warzyw 2022 Gresse

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gresse
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 4, 2022 2:56 am

Oferta sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw w gospodarstwie rolnym. Zatrudnienie w Gresse od kwietnia 2022 bez znajomości języka i doświadczenia okres 2 miesięcy.

Stanowisko: pracownik do zbioru warzyw

Miasto: Gresse, Niemcy

Pensja: 9,82 euro brutto na godzinę plus dopłata za każdą przepracowaną godzinę w wysokości 1,18 € – dopłata obowiązuje do końca maja 2022, od lipca 2022 stawka 10,45 €/h

Umowa: na 2 miesiące

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia 2022

Obowiązki:

  • praca fizyczna, sezonowa przy zbiorze warzyw w gospodarstwie rolnym

Oczekiwania:

  • wiek do 48 lat
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na roli
  • dostępność w podanym terminie na okres 2 miesięcy
  • rzetelność, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie sezonowe od kwietnia 2022
  • pracę na okres 2 miesięcy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres poniższy:

  • ktecza@gemuese-garten.de

Możliwość kontaktu drogą telefoniczną, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15, pod numerem:

  • +49 388 42 302 21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-sezonowa-przy-zbiorach-warzyw-od-kwietnia-2022-w-gresse/

ID ogłoszenia: 77561fc179ea3f61