€ 9,82/h brutto

Niemcy praca sezonowa bez znajomości języka przy zbiorach szparagów 2022 w Rain am Lech

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rain am Lech
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 21, 2022 03:07

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech od kwietnia 2022 przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w gospodarstwie z Rain am Lech dla osób bez znajomości języka. Odpłatne zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów szparagów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od kwietnia do czerwca 2022

Miejscowość: Rain am Lech, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,82 euro brutto na godzinę pracy – jest to około 45-46 PLN brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • oferta pracy w Niemieckim gospodarstwie rolnym
  • praca na polu przy zbiorze, wycinaniu i pakowaniu szparagów oraz na hali przy sortowaniu oraz przycinaniu warzyw

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w podanym terminie
  • przykładanie się do zadań
  • dostępność
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 9,90 euro dziennie
  • w razie potrzeby przejazd do lekarza
  • 2 razy na tydzień przejazd busem do supermarketu
  • nie ma opłat za pośrednictwo
  • możliwość pobierania zaliczki raz na tydzień

Aplikacja:

Kontakt telefoniczny oraz przez aplikację WhatsApp, dostępny od poniedziałku do piątku od 8:00 do 20:00 pod numerem:

0049 15172701929

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-2022-przy-zbiorach-szparagow-bez-jezyka-rain-am-lech/

ID ogłoszenia: 8461e98bc4e26e4