€ 8-10 tys PLN/mc

Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorach truskawek od maja 2020 Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rövershagen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 7, 2020 02:53

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od maja 2020 przy zbiorze truskawek. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia w Rövershagen na plantacji. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Lokalizacja: Rövershagen, Niemcy

Pensja: miesięcznie nawet 8-10 tysięcy PLN

Termin: od maja 2020

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze owoców
  • dzień roboczy rozpoczyna się od 4:00 i trwa z przerwami na posiłki i regenerację organizmu do 16:00

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • udokumentowane doświadczenie w podobnej pracy za granicą
  • pracowitość, odpowiedzialność
  • motywacja

Oferujemy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc lekarską w razie potrzeby
  • płatne zakwaterowanie na kempingu
  • premia w wysokości 15 euro na pokrycie kosztów kempingu, śniadania i obiadu dla tych, którzy przepracują minimum 50 dni

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 943 662 712

Więcej informacji można uzyskać poprzez stronę: karls.pl
źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-od-maja-2020-przy-zbiorze-truskawek-bez-jezyka-rovershagen/

ID ogłoszenia: 315e12fd77606cc