€ 16,00/h + dieta

Niemcy praca przy regipsach w budownictwie od zaraz Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: luty 16, 2021 03:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych przy regipsach. Zatrudnienie w Lipsku na budowie przy zabudowie suchej karton-gips.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 16 euro brutto na godzinę pracy a do tego dieta w wysokości 20 euro netto za każdy dzień roboczy

Wakaty: 1

Opis stanowiska pracy:

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony
  • atrakcyjne zarobki
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • szybką i jasną rekrutację
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracodawca zapewnia odprowadzanie składek i płacenie podatków
  • darmową pomoc w procesie rekrutacyjnym
  • opcja pobierania zaliczek
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej
  • opieka rezydentów
  • regularne zjazdy do Polski po wcześniejszym umówieniu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-2021-od-zaraz-na-budowie-przy-regipsach-lipsk/

ID ogłoszenia: 584602a88645b7d7