€ 9.35

Niemcy praca od zaraz pracownik produkcji – operator maszyn introligatorskich, Bernkastel-Kues

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 54470 Bernkastel-Kues
  • Znajomość języka: dobra
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Opublikowany: lipiec 3, 2020 03:09

W Bernkastel-Kues od zaraz dostępna praca w Niemczech na stanowisku pracownika produkcji – operatora maszyn introligatorskich. Zatrudnienie ze znajomością języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym.

Dla jednego z klientów poszukujemy kandydatów, jako pracownik produkcji ze znajomością języka niemieckiego.

Klient to przemysłowa introligatornia.

Miejsce pracy: 54470 Bernkastel-Kues

Wymagania:
-znajomość j. niemieckiego
-mile widziane doświadczenie w branży introligatorskiej lub przy obsłudze maszyn
-sprawność fizyczna
-zmysł techniczny
-gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyny przetwórczej
-pilnowanie maszyny, poprawności jej działania
-monitorowanie wydajności i jakości maszyn

Oferujemy:
-zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę (bezpośrednio z niemieckim pracodawcą)
-pomoc w znalezieniu zakwaterowania
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres:

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopiskiem “produkcja niemcy”.

ID ogłoszenia: 4365efaf06ca7670