€ 1800 euro netto/ msc

Niemcy praca od zaraz opiekunka osób starszych do seniorki z Achim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Achim
  • Opublikowany: marzec 19, 2024 02:00

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla empatycznej opiekunki osób starszych. Zlecenie z rejonu Achim przy opiece nad seniorką, która ma przyznany drugi stopień pielęgnacyjny.

Seniorka ma przyznany 2 stopień pielęgnacyjny, waży ok. 70kg, mierzy 167 cm wzrostu. Porusza się z pomocą rollatorka, umysłowo sprawna, choruje na osteoporozę, raka, jest po udarze, osłabiona starczo, z nadciśnieniem. Potrzebuje wsparcia w ubiorze i pielęgnacji.

Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Zakwaterowanie w Achim. Z komfortowym pokojem dla opiekunki, z dostępem do internetu oraz
wyżywieniem.

WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem,
dobra znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 39465f839971ddc0