€ 9/h brutto

Praca Niemcy od zaraz na magazynie zbieranie zamówień Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: czerwiec 18, 2014 01:27

Sklep z częściami w Hamburgu poszukuje magazyniera do pracy w Niemczech od zaraz przy zbieraniu zamówień na magazynie bez doświadczenia. Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest wymagana.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Hamburg
Zarobki: 9 euro za godzinę

Obowiązki:
Praca na magazynie w firmie handlującej częściami samochodowymi. Do zadań należy zbieranie zamówień oraz pakowanie paczek do wysyłki dla klientów

Wymagania:
– siła fizyczna, sprawność
– motywacja, praca w grupie
– osoba nie karana
– gotowa podjąć pracę od zaraz

Oferujemy:
– legalna praca w Niemczech na umowę o pracę
– dobre zarobki
– płatne zakwaterowanie w mieszkaniach o wysokim standardzie
– dodatki oraz premie za wydajną pracę

Zgłoszenia na podany poniżej adres email:

[ogłoszenie wygasło]

ID ogłoszenia: 69453a0e84134374