€ 1800/mc brutto

Niemcy praca od zaraz na magazynie z AGD bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2017 04:47

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD w Kolonii. Zatrudnienie dla Polaków również bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracowni magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 1800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Umowa: na okres minimum 3 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na magazynie ze sprzętem AGD przy kompletowaniu zamówień dla klientów kupujących przez stronę www
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przygotowywanie towarów do wysyłki, wprowadzanie danych do systemu oraz generowanie listów przewozowych
  • pracownik będzie zajmował się obsługą skanera ręcznego, wózków a także komputera

Oczekiwania:

  • praktyczna i bezproblemowa umiejętność korzystania z komputera
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • przykładanie się do zadań
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie, rozsądek
  • świetne zorganizowanie

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 300 euro od osoby, jednak pracodawca zapewnia dofinansowanie w 50% zatem po stronie pracownika zostaje jedynie 150 euro
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym, na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „magazyn AGD/12/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-bez-znajomosci-jezyka-koln/

ID ogłoszenia: 9325a2046d2859eb