€ 1800 euro brutto/mc + dodatki

Niemcy praca od zaraz dostawca zakupów – kierowca kat.B Berlin 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 16, 2017 01:38

Propozycja zatrudnienia w Berlinie od zaraz na stanowisku dostawcy zakupów. Oferta pracy w Niemczech dla kierowcy kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Dostawca zakupów
Lokalizacja: Berlin, Niemcy
Wynagrodzenie: 1800 euro brutto miesięcznie oraz dodatek w wysokości 2,50 euro za każdą dostawę
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przewożenie zamówionych zakupów do klientów sklepu oferującego zakupy przez internet
  • osoba zatrudniona odbiera produkty z magazynu i rozwozi do klientów zgodnie z grafikiem godzinowym
  • obowiązkiem będzie przyjmowanie płatności oraz dbanie o samochód służbowy

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przyjazne nastawienie
  • zmysł organizacyjny
  • motywacja, pracowitość, zaangażowanie
  • terminowość
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • auto służbowe – van
  • zatrudnienie od zaraz
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia na miejscu
  • bardzo dobre zarobki
  • przez pierwsze miesiące pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 200 euro miesięcznie, później pracownik musi zorganizować sobie lokum w swoim zakresie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się mailowo. Wiadomość zatytułowaną: „Dostawca zakupów-kierowca kat.B, Berlin″ z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, prosimy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-dla-kierowcy-kat-b-od-zaraz-rozwozenie-zakupow-berlin/

ID ogłoszenia: 18458c9c2fdcdafd

2 komentarze na “Niemcy praca od zaraz dostawca zakupów – kierowca kat.B Berlin 2017”

  1. Jestem gotów podjąć pracę w ciągu 8 godz..
    wysłałem e-mail proszę o kontakt 781976556

  2. Andreysmely na marzec 21, 2017 @ 10:31

    Witam,

    Jestem zainteresowany ofertą pracy w Berlinie , jako kierowca dostawca zakupów.

    Mam dużą praktykę w podobnej pracy zaaopatrzeniowca , kierowcy, dostawcy ( catering, turystyka, gastronomia).
    Ponadto przez niecały ostatni rok pracowałem w praktycznie identycznej firmie ,budowanej na rynku polskim. Firma nazywa się Szopi .Pl / polega na tym że kierowca dokonuje zakupów zleconych internetowo i musi je zrobić w wybranej wifi sklepów w danej dzielnicy oraz dostarczyć w ciągu godziny czasu od złożenia zamówienia. ( Chyba że zamówienie było duże lub w kilku sklepach wtedy czas się dubluje.).
    Dlatego mam praktykę duża w tego rodzaju działaniach. Prawo jazdy czynne od wielu lat, praktyka jazdy w sporych miastach też. Mieszkam w Kołobrzegu , relatywnie niedaleko od Berlina.
    Jeśli będziecie Państwo zainteresowani to proszę o kontakt drogą mailową : andreysmely@gmail.com . Wtedy wyśle wszystkie dokumenty , łącznie z zaświadczeniem o niekaralności .

    Pozdrawiam
    Michał Wojtysiak