€ Do uzg.

Niemcy praca od zaraz dla ślusarzy w okolicach Hamburga bez wymaganej znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: maj 6, 2022 00:14

Bez wymaganej znajomości języka niemieckiego od zaraz w okolicach Hamburga do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku ślusarza w firmie przemysłowej przy obróbce elementów.

Pilnie poszukujemy 15 ŚLUSARZY do pracy w Niemczech północnych (100 km powyżej Hamburga).

OFERUJEMY
* Niemiecka umowa o pracę
* Dobre wynagrodzenie plus dieta
* 13-13,5€ brutto plus do 65€ diety za każdy dzień pracy lub 12-12,50€ brutto plus do 85€ diety za każdy dzień pracy
* Duża ilość godzin – możliwe zarobki do 3300€ na rękę
* Możliwe zaliczki
* Bardzo dobre zakwaterowanie
* Osobistego koordynatora
* Długotrwały projekt.

OBOWIĄZKI
* Proste prace ślusarskie
* Kontrola jakości
* Naprawy/poprawki

WYMAGANIA
* Doświadczenie w różnych pracach ślusarskich
* Język niemiecki mile widziany ale nie konieczny (można tworzyć teamy, gdzie jest jedna osoba z językiem niemieckim)
* Samochód ułatwi życie ale nie jest obowiązkowy
* Chęć do pracy w nadgodzinach
* Brak nałogów

CV prosimy przesyłać na adres praca@kontrakty.eu
Informacje pod numerem 666620890

Agencja KONTRAKTY.EU pracuje bezpośrednio dla kilkunastu pracodawców z Niemiec i Holandii którzy bardzo pilnie zatrudnią:

Stolarzy * Malarzy * Spawaczy * Elektryków * Hydraulików * Cieśli Szalunkowych * Zbrojarzy * Monterów płyt karton/gips * Monterów konstrukcji stalowych * Pracowników produkcji * Operatorów maszyn produkcyjnych * Kierowców wózków widłowych * Pracowników magazynu * Komisjonerów *

Nasze oferty pracy charakteryzuje zawsze wysokie wynagrodzenie i bardzo często bezpłatne zakwaterowanie.

Certyfikat Agencji 26096

ID ogłoszenia: 147626c9e9558cf0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Kontrakty
  • Zarejestrowany od: kwiecień 30, 2022

Inne przedmioty dodane przez Kontrakty

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Kontrakty »