€ 2,000.00

Niemcy praca od zaraz dla blacharza-lakiernika samochodowego w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: listopad 24, 2023 03:14

Warsztat ze Stuttgartu poszukuje od zaraz wykwalifikowanych blacharzy-lakierników samochodowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie przy naprawie karoserii pojazdów różnych marek.

Miejsce pracy: różne lokalizacje, min. Stuttgart

WYMAGANIA

lakiernik:

Ustalanie zakresu napraw lakierniczych lub blacharskich
Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac
Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych

Blacharz:

Naprawa uszkodzonej karoserii samochodów (różne marki)
Montaż i demontaż podzespołów nadwozia
Szpachlowanie, szlifowanie i wygładzanie powierzchni części wygładzanych
Przygotowanie do lakierowania – pierwsza warstwa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Znajomość języka niemieckiego – na poziomie podstawowym
Wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe
Potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły
Doświadczenie na danym stanowisku
Zaangażowanie i chęć do pracy

OFERUJEMY

Zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, uwzględniające: ubezpieczenie społeczne, płacę ustaloną na warunkach niemieckich, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
wynagrodzenie: 12,89 Euro brutto za godzinę ,150 Euro netto tygodniowo diety 20 Euro netto diety za dzień pracy – orientacyjne miesięczne wynagrodzenie Netto – do ręki: od 2700 Euro

Zainteresowanych kandytatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku niemieckim
na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

w temacie prosimy wpisać “Lakiernik lub Blacharz Niemcy”

ID ogłoszenia: 579655c8830c3ee7