€ 10,85 + dieta

Niemcy praca na budowie od zaraz dla malarza przy wykończeniach Ratyzbona 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ratyzbona
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: styczeń 4, 2020 17:32

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie od zaraz dla malarza budowlanego przy wykończeniach. Zatrudnienie 2020 w Ratyzbonie dla pracowników budowlanych przy malowaniu, tapetowaniu i montażu izolacji termicznych.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Ratyzbona, Niemcy

Wynagrodzenie: 10,85 euro brutto na godzinę pracy + dieta dzienna w wysokości 36 euro

Obowiązki:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za malowanie wewnątrz i na zewnątrz budynków mieszkalnych i przemysłowych
  • do zadań należeć będzie tapetowanie i montaż izolacji termicznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat.B i własny samochód
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • bezpłatne wsparcie w tracie trwania procesu rekrutacyjnego
  • pomoc koordynatora
  • niemiecką umowę o pracę
  • prawo do urlopu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • rozwój
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • po uzgodnieniu z pracodawcą opcja regularnych zjazdów do Polski

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktowania się telefonicznie, pod numerem:

  • +48 539 601 600

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-dla-malarza-przy-wykonczeniach-ratyzbona/

ID ogłoszenia: 1675e105bb5bf3d7