€ 1,111.00

Niemcy praca na budowie jako Regipsiarz od zaraz przy remontach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baden Württemberg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 7, 2016 03:03

Firma budowlana z Badenii-Wirtembergii zatrudni od zaraz regipsiarzy do legalnej pracy w Niemczech przy wykończeniach i remontach w budownictwie. Oferta przy suchej zabudowie – stawianie drewnianego szkieletu pod konstrukcje z płyt gipsowych.

Winckler Personal sp. z o.o. sp. k. (KRAZ 11630) jest międzynarodową agencją pośrednictwa pracy, specjalizującą się od blisko 5 lat w rekrutacji polskich Pracowników do pracy na terenie Polski, Niemiec oraz krajów skandynawskich. W związku z bieżącą rekrutacją dla niemieckiego Klienta obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Regipsiarz z dobrą znajomością j. niemieckiego – praca od zaraz, sprawdzony pracodawca
Miejsce pracy: Baden-Württemberg

OBOWIĄZKI:
• Stawianie drewnianego szkieletu pod konstrukcje z płyt gipsowych,
• Montaż ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych,
• Prace ciesielskie,
• Szpachlowanie.
WYMAGANIA:
• Dobra znajomość j. niemieckiego,
• Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• Własny samochód.
OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 9,00 €/ h + 26,00 € netto dziennego dodatku
• Bezpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach na terenie Niemiec
• Niemiecką umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
• Pomoc niemieckiego i polskiego konsultanta w kwestiach organizacyjnych
• Zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• Nie pobieramy opłat od Kandydatów
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji wyłącznie drogą formularza aplikacyjnego, dostępnego pod adresem:

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm”.

Informujemy, że skontaktujemy się telefonicznie w ciągu wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

AKTUALNE OFERTY PRACY: www.wincklerpersonal.pl
WINCKLER PERSONAL sp. z o.o. sp. k.
Certyfikat KRAZ nr 11630
rekrutacja@wincklerpersonal.pl
Polub nas i bądź na bieżąco! facebook.com/wincklerpersonal

ID ogłoszenia: 84457a44d18ad3fe