€ 16-18€/h

Niemcy praca jako spawacz MIG/MAG od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: sierpień 21, 2018 03:09

Agencja zatrudnienia dla swoich kontrahentów poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu elementów oraz obsłudze szlifierek.

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Spawaczy MIG/MAG

Zakres obowiązków:

spawanie oraz obsługa szlifierek
Oferujemy:

zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy ustaloną na warunkach niemieckich

darmowe zakwaterowanie

atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe ( stawka godzinowa od 16-18€/h brutto +20€ dieta/dzień ) możliwość pracy w nadgodzinach
długi kontrakt

Wymagania:

spawanie na podstawie rysunku technicznego (wymagana znajomość rysunku technicznego)
znajomość języka niemieckiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
doświadczenie na ww. stanowisku

W przypadku braku w/w certyfikatów, istnieje możliwość przejścia kursu oraz wyrobienie certyfikatów.

DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t2,0 PB sl Geltungsbereich : 2-4 mm
DIN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t2,0 PA ss nb Geltungsbereich : 2-4 mm
DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t12 PB ml Geltungsbereich : > 3 mm
DIN EN ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t12 PF ml Geltungsbereich : > 3 mm
DIN EN ISO 9606-1 135 P BW FM1 S t12 PA ss nb Geltungsbereich : > 3 mm
DIN EN ISO 9606-1 135 T FW FM1 S t04 D48 PB sl Geltungsbereich : > O25 mm

ID ogłoszenia: 6185b76dcf99a75a