€ 1,500.00

Niemcy praca jako opiekunka do starszej Pani Emmy (67 l.) w Schwalbach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Schwalbach
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 15, 2018 05:10

W rejonie miasta Schwalbach możliwa od zaraz praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad Panią Emmą w wieku 67 lat, która cierpi na lekką demencję i cukrzycę.

Atuty oferty:

cicha i spokojna okolica
osobny pokój
dostęp do internetu
samochód do dyspozycji
premia wakacyjna
Skrócony opis oferty: Do opieki jest Pani Emma, mieszkająca samotnie na przedmieściach. Jest sprawna umysłowo, porusza się za pomocą rollatora. Cierpi na lekką demencję i cukrzycę. Trzeba ją asekurować podczas dłuższych spacerów, bowiem miewa zawroty głowy. Lubi spędzać czas na świeżym powietrzu.

Obowiązki:

Pomoc w ubieraniu/myciu
Pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego
Podawanie lekarstw
Dotrzymywanie towarzystwa
Oczekujemy:

komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
doświadczenia w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
prawa jazdy (mile widziane)
życzliwości oraz cierpliwości wobec podopiecznych
Oferujemy:

wynagrodzenie 1200 EUR netto + premia wakacyjna do 300 EUR brutto!
legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4400 zł brutto!)
podpisanie jednej czytelnej umowy
możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC
bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
pokrycie kosztów podróży w obie strony
opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7

ID ogłoszenia: 9345b20fc28e791c

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Interkadra 22
  • Zarejestrowany od: czerwiec 13, 2018

Inne przedmioty dodane przez Interkadra 22

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Interkadra 22 »