€ atrakcyjne

Niemcy praca fizyczna w sortowni odpadów bez znajomości języka od zaraz, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Misburg
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: grudzień 1, 2017 02:29

W miejscowości Misburg (rejon Hanoweru) do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie bez znajomości języka i doświadczenia dla osób zmotywowanych.

Firma Striewe Zeitarbeit GmbH cieszaca sie dobra renoma oraz posiadajaca ogromne doswiadczenie w zakresie rekrutacji pracownikow stalych i tymczasowych aktualnie poszukuje dla swojego klienta z branzy przemyslowej pracownikow na stanowisko:

Sortowacz odpadow
Miejscowosc: Misburg

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna bedzie za sortowanie odpadow przy tasmie produkcyjnej.
Smieci są juz raz przesortowane i nie powinny być mokre ani szczególnie brudne.

Wymagania:
Checi do pracy,
Mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie podstawowym,
Umiejetnosc pracy zespolowej,
Gotowosc do podjecia pracy zmianowej,
Doswiadczenie w pracymile widziane, ale nie jest to warunek konieczny

Oferujemy:
Prace w milej atmosferze,
Wynagrodze zgodne z taryfa IGZ,
Zatrudnie w oparciu o niemiecka umowe o prace,
Prace w systemie 2 zmianowym(6-14, 15-23.30)
Dodatek urlopowy oraz swiateczny(po przepracowaniu pol roku)

Osoby zainteresowane, spelniajace powyzsze wymagania proszone sa o przeslanie aplikacji na adres e-mail: hannover@striewe-zeitarbeit.de
Uprzejmie informujemy, iz skontaktujemy sie jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 4765a1d425a6e35b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Striewe2018
  • Zarejestrowany od: listopad 28, 2017

Inne przedmioty dodane przez Striewe2018

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Striewe2018 »