€ zależna od doświadczenia

Niemcy praca fizyczna jako Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Czerwiec 27, 2015 11:30 pm

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku Fizjoterapeuty w Berlinie. Zatrudnienie w domach opieki, gabinetach prywatnych, szpitalach dla osób z doświadczeniem.

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Polska Sp. z o.o. Sp.k. (nr cert. 7799)istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób.
Obecnie dla naszych klientów w Niemczech – publicznych i prywatnych placówek – poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Fizjoterapeutka / Fizjoterapeuta

Numer ref. FIZJO/04/2015
• całe Niemcy

Praca jako fizjoterapeuta w ośrodkach rehabilitacyjnych, domach opieki, szpitalach publicznych, gabinetach prywatnych oraz termach (bierzemy pod uwagę indywidualne preferencje kandydata)

Zakres obowiązków:
– zabiegi fizjoterapeutyczne
– rehabilitacje
– masaże
– prowadzenie dokumentacji

Wymagania:
– dyplom licencjata lub magistra fizjoterapii lub rehabilitacji ruchowej
– mile widziane doświadczenie w zakresie fizjoterapii (praktyki, staże, zatrudnienie)
– mile widziane uznanie kwalifikacji zawodowych w Niemczech
– dobra znajomość języka niemieckiego potwierdzona certyfikatem
– komunikatywność i empatia
– rzetelność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia
– umowę na warunkach niemieckich
– pomoc w poszukiwaniu zakwaterowania
– możliwość rozwoju zawodowego
– pracę w przyjaznej atmosferze

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty? Skontaktuj się z nami:
Konsultant: Anita Wieszczeczyńska
Telefon: 61 222 60 86
E-mail: anita.wieszczeczynska@ipf.jobs

ID ogłoszenia: 853558bc0c6a5c65

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: IPF Polska
  • Zarejestrowany od: Marzec 19, 2015

Inne przedmioty dodane przez IPF Polska

Ostatnie przedmioty dodane przez IPF Polska »