€ 12 /h brutto

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie warzyw od zaraz Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Magdeburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 20, 2017 05:41

Aktualna od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu warzyw. Zatrudnienie w Magdeburgu dla Polaków również bez doświadczenia.

Stanowisko: Sortowacz – pracownik fizyczny

Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 6

Miasto: Magdeburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to całkowicie praca fizyczna przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne sortowanie warzyw pod względem jakościowych oraz ich pakowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, rzetelność
  • zdolność do pracy w grupie
  • uczciwość
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie w Niemczech
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę, początkowo na 3 miesiące – dla osób które się sprawdzą przedłużenie na umowie bezterminowej
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta i pomoc przy formalnościach

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: sortowaniewarzyw/10/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-przy-sortowaniu-warzyw-magdeburg/

ID ogłoszenia: 78559e911c6b7daa