€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla par Chemnitz sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Chemnitz
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2015 00:32

Sortownia odzieży używanej z Chemnitz zatrudni pary do sortowania i pakowania ubrań dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Niemcy praca przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Sortowacz odzieży

Lokalizacja: Chemnitz

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę

Zadania:

Ogłoszenie dotyczy pracy w sortowni odzieży używanej. Obowiązkiem będzie sortowanie ubrań przy taśmie produkcyjnej zgodnie z ustalonym wcześniej kluczem. Pracownik zadania będzie wykonywał w rękawiczkach ochronnych.

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • wytrzymałość do fizycznej pracy – możliwość pracy w wymuszonej pozycji przez 8 godzin
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaangażowanie, niezawodność
  • dużym atutem w aplikacji będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego będzie zaletą

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w firmie ze stabilną pozycją na rynku niemieckim
  • uczciwe zarobki
  • zapewnione zamieszkanie w hostelu, który znajduje się blisko sortowni, koszt wynajęcia pokoju z dostępem do łazienki i aneksu kuchennego to 200 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy
  • praca przeznaczona jest dla par, dlatego też prosimy o wspólne aplikacje

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Niemcy praca sortowanie odzieży, Chemnitz.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 4635534c888d345c

2 komentarze na “Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka dla par Chemnitz sortowanie odzieży”

  1. Ja i koleżanka jesteśmy zainteresowane tą ofertą.
    Prosimy o kontakt nr tel. 518 457 766.
    Pozdrawiamy.

  2. Posiadamy doświadczenie na magazynie, sortowni oraz przy produkcji za granicą jesteśmy gotowi do podjęcia pracy od zaraz !Młodzi, ambitni,zorganizowani,nie konfliktowi, bez nałogów umiejetność pracy w zespole, punktualność i sumieność do wykonywanej pracy. Jesteśmy zainteresowani równiez dłuższym pobytem Posiadamy własne auto. patrycja.gieszczynska@wp.pl +48 731679236