€ 12,50/h +zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka jako żywa maskotka od zaraz Berlin 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 14, 2022 01:50

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla studentów bez znajomości języka na stanowisku żywej maskotki. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • zatrudnienie dla pracowników fizycznych w agencji reklamowej przy obsługiwaniu imprez masowych lub wypełnianiu projektów reklamowych
  • pracownik otrzyma specjalny strój i będzie odpowiedzialny za rozdawanie ulotek, gadżetów, zabawianie najmłodszych itp.

Oczekiwania:

  • wzrost minimum 170 cm
  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • przyjazne nastawienie
  • schludność
  • wysoka kultura osobista
  • przebojowość
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Oferujemy:

  • uczciwe zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony z opcją przedłużenia
  • przejazdy autami służbowymi
  • premie i dodatki
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: maskotka Berlin 06/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-zywa-maskotka-berlin-2022/

ID ogłoszenia: 7862a7531ad0e04