€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka Bremen od zaraz sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Opublikowany: październik 15, 2015 12:35

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie w Bremen od zaraz dla pracowników fizycznych.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz

Start: od zaraz

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • praca w sortowni odzieży używanej
  • pracownik wykonuje swoją pracę przy taśmie
  • sortowanie odbywa się ze względu na jakość i rodzaj

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia od zaraz
  • punktualne stawianie się w pracy
  • dynamiczne tempo pracy
  • szybkość, żwawość
  • energiczność
  • ostrożność, dokładność
  • umiejętność sprawnego zorganizowania
  • zdolności manualne

Oferta:

  • zatrudnienie od zaraz
  • praca na 3 miesiące na podstawie umowy o pracę
  • możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony
  • zapewnione szkolenia i pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się
  • opieka polskiego rezydenta

Aplikacja:
Zgłoszenia z załączeniem CV i aktualnej fotografii należy przesłać ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

W nagłówku wiadomości należy wpisać: “„Praca fizyczna przy sortowaniu odzieży, Bremen″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-fizyczna-prace-w-niemczech-bremen-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 203561ef58651b65