€ od 11EUR

Niemcy praca dla spawacza TIG 141 w Landstuhl bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Landstuhl
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: od 3 miesięcy
  • Opublikowany: Luty 19, 2017 7:42 am

Agencja zatrudnienia poszukuje spawaczy TIG 141 do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy spawaniu zbiorników i rurociągów ze stali nierdzewnej.

Firma CRAFTS działająca na rynku Niemieckim od ponad 5 lat oferuje stałą pracę na wieloletnim kontrakcie. Kontrakty podpisywane są na kilka lat, nie jest to praca tymczasowa. Na terenie Niemiec CRAFTS posiada biuro, które w każdym momencie pomaga Pracownikom na każdym etapie pracy i w każdej sprawie. Zależy nam na tym, aby zapewnić jak najlepsze warunki po to, aby nasi Pracownicy nie musieli się już o nic martwić.

Miejsce pracy – Niemcy, okolice Landstuhl

Zakres obowiązków: spawanie zbiorników i rurociągów przemysłowych ze stali nierdzewnej.

Wymagania:
– ważny certyfikat Tig 141 dla 8 gr.mat.,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– znajomość rysunku technicznego, izometrii,
– rzetelność i dobra sprawność fizyczna.
Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje pomoc w załatwieniu formalności związanych z podjęciem pracy.

Zakres pomocy:
– organizacja pobytu w Niemczech,
– bezpłatne zakwaterowanie w mieszkaniach o bardzo dobrym standardzie,
– zwrot kosztów przejazdu na kontrakt oraz zapewnienie transportu z miejsca zakwaterowania do pracy.
Ponadto pracodawca zabezpiecza ubranie robocze oraz środki ochrony osobistej.

Osoby zainteresowane i spełniające nasze wymagania zachęcamy do składania CV.

ID ogłoszenia: 76758a583af4f693

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Crafts
  • Zarejestrowany od: Styczeń 25, 2017

Inne przedmioty dodane przez Crafts

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Crafts »