€ 1300-1500 netto + zakwaterowanie

Niemcy praca dla par na produkcji form bez znajomości języka od zaraz Erfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Erfurt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 25, 2018 06:48

Fabryka z Erfurtu poszukuje od zaraz pracowników lub pary do pracy w Niemczech. Oferta bez znajomości języka przy produkcji form wykonanych z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie na miejscu będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji tworzyw sztucznych

Lokalizacje: Erfurt oraz Lipsk – Niemcy

Pensja: 11,31 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • jest to praca w zakładzie zajmującym się produkcją form z tworzywa sztucznego
  •  pracownik będzie odpowiedzialny za obróbkę elementów oraz przeprowadzanie kontroli jakości
  • obowiązkiem będzie pakowanie oraz inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • preferowane zgłoszenia od par i grup mobilnych
  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest u jednej osoby w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na pełny etat z opcją podjęcia stałej współpracy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • +25% za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce
  • dwa razy premia w roku – na święta i wakacje
  • wsparcie koordynatora niemieckiego
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pensję minimum 1300 – 1500 euro netto miesięcznie po opłaceniu zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

Krótki link: http://bit.do/produkcja-erfurt

ID ogłoszenia: 9965b0778c064c2a

Linki sponsorowane