€ 2000-2800/mc brutto

Niemcy praca dla par bez znajomości języka na magazynie RTV od zaraz Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 1, 2020 03:57

Aktualna oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV w Bremen przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem RTV

Pensja: od 2000 do 2800 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Miasto: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • pracownik będzie wypełniał codzienne zadania w charakterze pomocnika magazyniera
  • zadania polegają na zbieraniu zamówień zgodnie z listą, pilnowanie ładu, obsługiwanie urządzeń, przeprowadzanie cyklicznych inwentaryzacji, wprowadzanie danych do systemu komputerowego itp.

Oczekiwania:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę niemiecką na czas próbny – 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia na stałe
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę, koszt to 450 euro miesięcznie od pary
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • terminowe wypłacanie pensji – przelewem na kontro pracownika

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Magazyn hurtowni sprzętu RTV, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie przesłane zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 6085fc4bf16b9514