Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1300 euro

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do seniorki z Leverkusen od 14 lutego 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leverkusen
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: Styczeń 26, 2018 4:40 am
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do seniorki z Leverkusen od 14 lutego 2018

Opis

Począwszy od 14-go lutego możliwa praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zatrudnienie w rejonie Leverkusen przy opiece nad Panią w wieku 88 lat, która cierpi na demencję.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni Opiekunkę osób starszych w Leverkusen, okolice Kolonii, (Nadrenia-Północna Westfalia), Niemcy.
Podopieczna ma 88 lat, 150 cm wzrostu i waży 53 kg.

Podopieczna cierpi na demencję, która objawia się przede wszystkim zaburzoną orientacją czasową. Ma problemy z sercem oraz osteoporozę. Ma założony cewnik (niewydolność nerek). Większość czasu leży, bardzo dużo śpi, przemieszcza się jedynie na wózku, może ustać tylko chwilę o własnych siłach.

Podopieczna przesypia noce. Wymaga wsparcia przy czynnościach pielęgnacyjnych. Wstaje o 7:30, spać idzie o 20:00. Dwa razy w tygodniu przychodzi ergoterapeuta i fizjoerapeuta, raz w tygodniu inna opiekunka.
Do obowiązków opiekunki należy: nadzorowanie podopiecznej w ciągu dnia, wychodzenie na spacer z podopieczną oraz prowadzenie domu: przygotowuje i podaje posiłki, robi zakupy, pierze, prasuje itp.

Podopieczna mieszka sama w domu jednorodzinnym – 100 m2 z ogrodem (jest ogrodnik). Niedaleko domu są sklepy. Do dyspozycji na miejscu rower. Dla opiekunki standardowo wyposażony pokój z oddzielną łazienką i internetem.

Przychodzą 3 panie do pomocy – córka podopiecznej, pani Irena – Polka z sąsiedztwa, opieka medyczna przychodzi codziennie by pomóc przy higienie, podaniu leków, obsłudze cewnika, w okolicy mieszka dużo Polaków.

Czas wolny to minimum 2,5 godziny dziennie – do uzgodnienia na miejscu z rodziną.

Poszukujemy pań, najlepiej niepalących, z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece. Zlecenie od 14.02.2018 na 2 miesiące – 1300 EUR netto/m-c

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: +48 508 624 688 lub mailowy: marta.gornikiewicz@pmh.info.pl

     

ID ogłoszenia: 1945a6991f970ab2

 

ilość wszystkich wyświetleń: 516, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Martagor1
  • Zarejestrowany od: Styczeń 18, 2018

Inne przedmioty dodane przez Martagor1

Ostatnie przedmioty dodane przez Martagor1 »