€ 1000 euro netto/mc

Niemcy praca dla opiekunki dziecięcej Berlin bez znajomości języka z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 1, 2015 5:59 pm

Rodzina Polsko-Niemiecka z Berlina zatrudni od zaraz opiekunkę dziecięcą bez znajomości języka niemieckiego. Oferta pracy w Niemczech z zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Opiekunka dziecięca

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1000 euro netto/mc

Opis stanowiska pracy:

  • pomoc pani domu w codziennych obowiązkach oraz samodzielna opieka nad dziećmi w wieku 3 i 5 lat

Oczekiwania:

  • elastyczność godzinowa – do uzgodnienia godziny pracy
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie
  • doświadczenie w pracy z dziećmi
  • miła aparycja, schludność, wysoka kultura osobista
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie u rodziny Polsko- Niemieckiej
  • zapewnione bezpłatne wyżywienie oraz zakwaterowanie – oddzielny pokój, dostęp do internetu, telewizor, radio
  • rodzinna atmosfera
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Opieka nad dziećmi, Berlin.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 621563774b12f77b

5 komentarzy na “Niemcy praca dla opiekunki dziecięcej Berlin bez znajomości języka z zakwaterowaniem”

  1. Jestem za interesowana oferta mam 33lata jestem w niemczech mam doswiadczenie przy dzieciach poniewaz jetem matka i mam dwie coreczki prosze o kon tel +4915217564016 iryna piotrowska pozd

  2. Dzien dobry. Jestem bardzo zainteresowana praca. Mam 38 lat i pracowalam juz jak niania w Berlinie.Opiekowalam sie chlopcem od urodzenia.Mam corke ,ktora obecie wyjechala na studia wiec mam duzo wolnego czasu.Jestem osoba odpowiedzialna,komunikatywna .Posiadam prawo jazdy.Prosze o kontakt +48 690889832

  3. Witam serdecznie.Jestem kobieta w wieku 45 lat,mila wesola zadbana.Kocham wspolprace z dziecmi oraz zajmowanie sie domem.kont 660390903.Pozdrawiam

  4. Witam Mam na imię Marita mam 22 lata. Posiadam ukończony kus opiekuna oraz mam doświadczenie w opiece nad dziecmi. Bardzo uwielbiam dzieci i jestem gotowa wyjechać. Mój nr to 667646254.pozdrawiam

  5. Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy.Jestem matką trzech juz samodzielnych synów więc mam spore doświadczenie.Jestem mobilna,komunikatywna,odpowiedzialna lubie piec i pichcic oraz zaajmowac sie domem