€ 2400-2800

Niemcy praca dla lakiernika od kwietnia 2019 Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Umowa na czas nieokreślony bez opłat mediacyjnych!
  • Opublikowany: kwiecień 5, 2019 04:32

Począwszy od kwietnia 2019 propozycja pracy w Niemczech w branży przemysłowej na terenie Bawarii w charakterze lakiernika. Co najmniej podstawowa znajomość języka jest wymagana na tym stanowisku.

Praca Lakiernik
Od kwietnia 2019!
Szukamy długoterminowych miejsc pracy dla profesjonalistów pracujących samotnie i w zespołach w południowych Niemczech.
• Obowiązki:

Lakierowanie, szpachlowanie, szlifowanie
Kontrola jakości elementów gotowych
Przygotowanie powierzchni do obrobki
Przygotowanie pod lakier, polerowanie, podklad, oklejanie,

• Oczekiwania ze strony wnioskodawcy:

Profesjonalny (A1-A2) poziom znajomości języka (przewaga na poziomie komunikacji)
Prawo jazdy kat. B i samochód (mile widziane)
Co najmniej dwa lata doświadczenia w zawodzie
Elastyczność, niezawodność
Umiejetność pracy w zespole

• Co oferuje nasza firma:

Umowa Niemiecka + Niemieckie ubezpieczenie
Umowa na czas nieokreślony bez opłat mediacyjnych!
Konkurencyjne zarobki w warunkach niemieckich, także na weekend
Stawka godzinowa: 12,19-14.00 + Auslöse 50-60 € / dzień roboczy w zależności od doświadczenia i umiejętności językowych
Płatność netto 2400-2800 € / miesiąc
Możliwość dodania tygodniowej zaliczki
Wynagrodzenie wyplacane jest do 15tego kazdego mc
Średnie miesięczne godziny: 160-180 godzin
25% dodatku za nadgodziny, 50% dodatku w niedzielę, 100% wakacji, bonus wakacyjny, bonus świąteczny
Odzież i sprzęt bezpieczeństwa
Kompleksowa administracja, w tym rezerwacja zakwaterowania
Opłata za zakwaterowanie według terminu
Osoba kontaktowa w języku polskim

Kontakt: jholownia@maroin.de
Telefon: +48 536052555

ID ogłoszenia: 7115ca3532b8a4e2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Maroin
  • Zarejestrowany od: kwiecień 2, 2019

Inne przedmioty dodane przez Maroin

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Maroin »