€ 1500 euro

Niemcy praca dla kobiet – opiekunka osób starszych w Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 1, 2015 02:32

Biuro pośrednictwa pracy za granicą dla klientów z Monachium poszukuje polek, kobiet chętnych do pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych z komunikatywną znajomością języka.

Firma Flexteam Poland Sp. z o.o. dla swojego klienta z Niemiec organizuje rekrutacje na stanowisko: pielęgniarka/opiekunka do osób starszych

Praca w Niemczech (Monachium) jako pielęgniarka/opiekunka osób starszych w domu opieki

Umowa o pracę na warunkach niemieckich

Wymagania:

– doświadczenie na w/w stanowisku
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– aktualne prawo jazdy kat B
– dyspozycyjność, gotowość do wyjazdu w każdej chwili

Zakres obowiązków:

– opieka osób starszych w ciągu dnia
– prowadzenie dokumentacji
– przygotowanie posiłków
– pomoc w dbaniu o higienę osobistą
– podawanie lekarstw
– ewentualne podawanie zastrzyków

Oferujemy:

– umowę o pracę na warunkach niemieckich
– atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o nadsyłanie CV z dopiskiem: pielęgniarka/opiekunka na adres praca@pl.flexteam.eu

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie w cv klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji bieżącej, jak i w przyszłości, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 24454c8a789d5a63